Penzion M – Camp Pláž

Publikovano Říjen 22, 2009

NOVĚ vybudovaný penzion M stojí nad pláží Vranovské přehrady na okraji lesa, obklopen zelení s krásnou vyhlídkou na Vranovskou přehradu. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích s možností přistýlky, v oploceném areálu,neplaceném parkovištěm, který zaručuje návštěvníkům nerušený pobyt v krásném prostředí na Vranovské přehradě.

VRANOVSKÁ PŘEHRADA má ideální podmínky pro letní rekreaci, rybolov na Vranovské přehradě, cykloturistiku, příjemné jsou zde jarní a podzimní pobyty v krásné přírodě okolo Vranovské přehrady. K návštěvě lákají zámek ve Vranově nad Dyjí, hrad Bítov i tajemná zřícenina hradu Cornštejn. Samotné historické město Znojmo nabízí mnoho turistických cílů. Např. středověké podzemí, radniční věž, kostel sv. Mikuláše a především unikátní románská rotunda s freskovou výzdobou.


Zobrazit místo Penzion M na větší mapě

Tagy: , , ,

5 Odpovedi

 1. Sanynka
  1. 11. 2009

  V penzionu-m trávíme již třetím rokem svou dovolenou a nemůžeme si to s manželem vynachválit.Velmi příjemná pani majitelka a i děvčata na recepci jsou moc milé.Můžu jen doporučit.


 2. Petr Hajtmar
  17. 3. 2010

  Dobrý den.Prosím o zaslání popisu vybavenosti pokojů plus ceník ubytování. Děkuji.


 3. Sanynka
  27. 5. 2010

  Nejlepší je se podívat na http://www.penzion-m.cz.Ale vážně doporučuji.


 4. Petra Šmídová
  28. 7. 2010

  Dobrý den,neotvírají se mi vaše web stránky,chtěla bych se zeptat na ceník ubytování a zda je možno se ubytovat příští týden pouze na dvě noci-2 dospělý a dítě-10 let.Děkuji za odpovědˇa přeji pěkný den.S pozdravem Petra


 5. Topolanská Iveta
  27. 5. 2012

  Dobrý den
  prosím o zaslání ceníku a zda je možnost ubytování o prázdninách.

  Děkuji Topolanská


Zanechte vzkaz