Restaurace Vranovská Krčma

Publikovano Srpen 10, 2010

Tato restaurace se nachází nedaleko parkoviště při cestě na vranovskou přehradu. Zaujme především svým působivým exteriérem a zajímavě a stylově vyzdobeným interiérem.
Podávají se zde všechny možné druhy jídel a speciality na grilu. Občas se zde pořádají různé akce, jako například posezení s živou hudbou, či taneční zábavy.

Tato restaurace je vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí nově vybudovaný dětský koutek s prolízačkami, houpačkami a skluzavkami.


Zobrazit místo Restaurace Vranovská Krčma na větší mapě

Tagy: , ,

13 Odpovedi

 1. Milena Kazdová
  14. 6. 2011

  Dobrý den.
  Měla bych zájem o letní brigádu.Je mi 18,studuji obor kuchař-číšník,ale budu ráda za každou práci s ubytováním. Prosím o kontakt kde by bylo možno něco sehnat..vím,že je již dost pozdě.
  Děkuji a přeji krásné léto. Milena Kazdová


 2. admin
  14. 6. 2011

  Dobrý den,
  asi bude nejlepší obejít osobně někdy o víkendu všechny restaurační provozy a pohovořit o tom s majiteli…


 3. Lukáš Ondráček
  21. 6. 2011

  Dobrý den, do této restaurace už opravdu ani nepáchnu. Problém možná byl jen v tom, že tam nechali obsluhovat brigádníky. Každopádně takový amatérizmus a tolik chyb bych neudělal ani já, jakožto amatér. Doslova hrůza.


 4. Lucie Rehortová
  29. 6. 2011

  Dobrý den, bohužel musím souhlasit s komentářem výše, je to pravda…. Obsluha katastrofa, vůbec neměli páru, komu které jídlo patří, vládl tam chaos a to byla restaurace prázdná… co teprve v sezónu… Dřív jsme tam zavítali vždy, při každé návštěvě Vranova, ale nyní si hodně rozmyslíme, zda ji opět navštívíme… No prostě katastrofa… Jsme velice zklamaní !!!


 5. Zuzana Pospíchalová
  9. 8. 2011

  Dobrý den, byla jsem tam se svoji rodinou 5.8. a musím dát klobou dolů. Je tam příjemné posezení, kuchyň výborná a rychlá. Pro mé děti dokonalé hřiště, které mě mile překvapilo a obsluha byla také vynikající, rychlá a příjemná. Mohu tuto hospodu jedině doporučit. Při další návštěvě Vranova vím, kam zajdu skvělé posezení a jídlo.


 6. Tereza
  6. 5. 2012

  Dobrý den
  Chtěly jsme se zeptat jestli nehledáte brigádníky na letní prázdniny a i na víkendy v sezoně.
  Jsme dvě mladé, pracovité, spolehlivé dívky.
  Mé jméno je Tereza Weidenthalerová je mi 18let. Jsem usměvavá, spolehlivá a společenská dívka. Studuji obor kuchař-číšník, měli jsme 8let hospodu tak proto bylo pro mě i jednoduché vybrat si školu….. na place jsem jako doma…..mám průkaz zdravotníka a myslím si že to není na škodu…..
  Mé spolužačce je 16 let je spolehlivá, usměvavá dívka a pomáhá o víkendech v hospodě. Jmenuje se Erika Gáborová


 7. Zuzana Zifčáková
  24. 3. 2013

  Dobrý den,

  měla bych zájem o letní brigádu jako číšník na Vranově.

  Budu se těšit na brzkou odpověď.

  S pozdravem

  Zuzana Zifčáková


 8. Denisa Vitouchová
  7. 4. 2013

  Dobrý den,
  chci se zeptat, zda máte volné pracovní místa pro dvě osoby v období letních prázdnin 2013. Bereme jakoukoliv pracovní pozici. Předem děkujeme za odpověď, Vitouchová


 9. Daniela
  21. 4. 2013

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nehledáte na velké prázdniny brigádníky. Děkuju


 10. Petra
  20. 4. 2014

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda nevíte o nějaké brigádě na Vranově na celý červenec. Bylo by to pro mě a moji kamarádku, oběma nám je 17.Předem díky za odpověď.


 11. Nikola
  16. 6. 2014

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda nevíte o nějaké brigádě na Vranově? Je mi 18 a mám zkušenosti s obsluhováním. Děkuji za odpověď.


 12. marek
  30. 6. 2015

  dobrý den mněl bych zájem o práci sem spolehlivý a pracovytý praxe 9.let s pozdravem šural tel.731150583


 13. Peet20
  13. 8. 2015

  Obsluha rychlá to jo.Ale…Objednal jsem si pizzu a dostal jsem nějakej si suchej placek jak cesta :-) .Jinak Kuchař trochu psycho.Misto toho aby vařil tak jezdí na skejtu nafrčenej jak papuč!Určitě nedoporučuji nikomu!!!


Zanechte vzkaz