Lanový park Vranov

Publikovano Červenec 6, 2010

Lanový park v korunách stromů se nachází na hlavní pláži Vranovské přehrady v areálu kempu Vranovská pláž. Ve výšce 4-9 metrů nad zemí můžete ve dvou okruzích zdolat celkem 17 překážek se čtyřmi lanovkami. Systém sebejištění zvládnou osoby již od 140 cm výšky. Menší děti mohou projít trasu za doprovodu instruktora.

Pro školy, dětské tábory a zájezdy nabízíme cenově zvýhodněné skupinové vstupné. Firmám a velkým skupinám nabízíme pronájem celého lanového parku s možností zorganizování dalšího doprovodného programu.

Veškeré jištění osob je provázeno za pomoci certifikovaného horolezeckého materiálu. Součástí vybavení je ochranná přilba povinná pro všechny návštěvníky parku.

Lanový park – promo video (full HD)

Lanový park vranovská pláž – fotogalerie

Fotogalerie z lanového parku, který je nově otevřen na pláži vranovské přehrady ve Vranově nad Dyjí. Neváhejte a navštivte lanový park – užijete si zde spoustu zábavy!2 Odpovedi

 1. Val
  13. 7. 2013

  Pokud má dítě 12 let potřebuje u sebe instruktora nebo muže lest samo.A kolik platí 12 leté dítě.Děkuji Val


 2. Sugarkova
  17. 8. 2012

  Dobry den, pokud budeme chtit navstivit pouze lanovy park, musime zaplatit i vstupne na plaz? Muzete mi prosim poslat cenik vyuziti lanoveho parku?
  Dekuji za info a preji hezky den, Sugarkova


Zanechte vzkaz