Stravovací zařízení

Zde naleznete stručný přehled stravovacích zařízení, aby jste případně věděli kam všude můžete zajít na dobré jídlo. Většinou se bude jednat o restaurace, a většina z nich je koncentrována na hrázi vranovské přehrady. Naleznete zde interaktivní mapu s umístěním všech restaurací, pod ní je pak stručný popis některých z nich…


Zvětšit mapu

Mé zlaté parohy – restaurace Starý Petřín – Stylová restaurace v centru regionu Vranovské přehrady. Kvalitní piva z malých a středních pivovarů celého znojemského regionu (na pípě jsou vždy tři druhy piva). Studené občerstvení v podobě zvěřinových specialit (klobásky, paštika) či dobrot jako škvarkový chleba.
Dětský koutek, zahrádka.

Restaurace U Vodnáře – útulná restaurace na hrázi s pěkným výhledem na hladinu přehrady. V nabídce naleznete klasická česká jídla, italská (těstoviny,špagety) a nějaké ty speciality. V letních měsících je zde také otevřená pizzerie (peče se v klasické peci vytápěné dřevem) a také vinárna s nabídkou různých druhů vín, především z nabídky Znovínu a Vinných sklepů Lechovice.

Restaurace hotelu Pod Zámkem – Hotelová restaurace s kapacitou 60 míst + 20 na zahrádce, Vás zve k příjemnému posezení nad něčím dobrým z našeho jídelního lístku nebo nad moravskými víny z naší nabídky. Ve všední dny nabízíme polední menu za zvýhodněnou cenu. Pro předem ohlášené skupiny je zde možnost stravování za zvýhodněné ceny.

Parník – stylová hospůdka hned za mostem ve Vranově. Máte zde na výběr ze spousty nápojů, ať už alkoholických nebo nealkoholických, dále pak různé druhy jídel, nebo si můžete dát Pizzu. V teplých dnech je přístupná venkovní terasa se slunečníky a také terasa v patře. Možnost rozvozu Pizzy po Vranově ZDARMA (do ostatních vesnic za mírný příplatek).

Restaurace Formosa – tato restaurace se nachází poblíž autobusové zastávky na náměstí městyse, tudíž zde můžete uhasit žízeň po vyčerpávající jízdě neklimatizovaným autobusem. Pro relaxaci je zde například kulečník, či venkovní posezení na zahrádce.

Restaurace Country salon – Restaurace a hotel se nachází hned na náměstí malebného městečka Vranov nad Dyjí. V našem Country saloonu se na Vás těší příjemná obsluha a široký sortiment pokrmů a zvláště vynikající Moravská kuchyně. Posedět můžete ve vinárně nebo na velké letní zahrádce zatím co děti si budou hrát v dětském koutku. Pokračovat můžete do ranních hodin v nočním baru.

Restaurace Zámeckého hotelu – klasická hotelová restaurace s cca 120 místy, dále pak vinárna. Pro plesy a podobné události je zde k dispozici velký sál v prvním patře.

Restaurace Herold – restaurace náležící penzionu Herold, nacházející se poblíž benzínové pumpy.

Restaurace Pážecí dům – Restaurace nabízí kulinářské speciality ve velmi příjemném prostředí, vnitřní zařízení i celková atmosféra si zaslouží určitě pozornosti. Bohatá nabídka české národní kuchyně, rozmanitost mezinárodních jídel včetně ryb, těstovin, salátů i typických moučníků a sladkostí.

Restaurace Přehrada – Bohatá je nabídka jak české a mezinárodní kuchyně, včetně rybích, zvěřinových a těstovinových pokrmů, salátů, kulinářských specialit, tak i originálních menu pro slavnostní příležitosti. Najdete zde nejen dobré jídlo, ale i širokou nabídku vín – převážně kvalitních moravských – vše za přiměřené ceny.

Restaurace Brusel – další z restaurací, kterou naleznete poblíž hráze.

Restaurace Titanic – tato restaurace s venkovním posezením se nachází hned vedle objektu Disco Kotva.