Hotel Sobol – Camp Pláž

Publikovano Říjen 22, 2009

Zařízení se nachází přímo na pláži vranovské přehrady cca 100 m od jezera. Ubytovací kapacita je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s výhledem na jezero a lesy. V 1. podlaží jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kategorie ubytovacího zařízení: “ hotel garni *** „.

Objekt lze využít pro pořádání školení, společenských a firemních akcí. Přímo v hotelu je k dispozici klubovna s plazmovou televizí o kapacitě do 50 míst včetně WiFi připojení k Internetu. Na požádání zajistíme i větší učebnu, vinárnu s krbem, didaktickou techniku, hudební produkce, občerstvení, degustace vín a vyhlídkové plavby.

Parkování je zajištěno zdarma přímo u hotelu – Příjezdová trasa viz mapa. Bezplatně lze využívat i úschovnu kol a sportovního náčiní.

Stravování je možné v přilehlých restauracích nebo nákupem v blízké samoobsluze „U pařezu“. Snídaně a přesnídávky lze zajistit přímo v hotelu nebo v denním baru „U pařezu“.


Zobrazit místo Hotel Sobol na větší mapě

Tagy: , , ,

4 Odpovedi

 1. Lukáš Chlápek
  5. 3. 2010

  Dobrý den mohli by ste mi prosím zaslat podrobnější informace o hotelu Sobol? děkuji


 2. admin
  6. 3. 2010

 3. kkattty
  9. 3. 2010

  penzion gaudeo jemnohem komfortnejsi a lepsi http://www.penzionygaudeo.cz/index.php


 4. Ďurkáčová Marie
  30. 6. 2010

  Je možno objednat jeden dvoulůtkový pokoj od 3.7. do 5.7.2010. Sdělte cenu.


Zanechte vzkaz