Pension Hamry

Publikovano Říjen 14, 2009

Pension se nachází ve Vranově nad Dyjí v části Přední Hamry č.79 ve vzdálenosti 250m od náměstí a přibližně 1.500 m od přehradního jezera. Celá oblast je Národním parkem Podyjí a pyšní se pohádkově krásnou přírodou s hustými lesy, zachovanou díky hraničnímu pásmu. Řeka Dyje protéká ve vzdalenosti 60 metrů a je pstruhovým pásmem. Z penzionu je pěkný pohled na Vranovský zámek.

Původně zde žily germánské menšiny, které budovu vystavěly ve svahu. Proto jsou venkovní úpravy řešeny zachovalými kamennymi terasami vybavenými stolky, které poskytují všem ubytovaným příjemné posazení a odpočinek. Součastí penzionu je maly vinný sklípek vestavěný pod původní kamennou terasou ve dvorním traktu. Ochutnáte zde kvalitní sudové víno z vranovské oblasti.V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku, koupání a rybaření na pstruhovém revíru řeky Dyje, nebo na Vranovské přehradě. Vranovský zámek je od penzionu vzdálen necelých 20 minut, hráz jezera a pláž Vranovské přehrady přibližně 25 minut chůze.


Zobrazit místo Penzion Hamry na větší mapě

Tagy: ,

1 Odpoved

  1. Magda
    10. 3. 2010

    Pěkný den,volala jsem dopoledne a rezervace od 26.-31.7 potvrzuji.Chtěla bych se zeptat jestli by bylo volno i čtyřlůžkový pokoj,kdyby nás jelo více a jaká by byla cena?Děkuji a příjemný den.


Zanechte vzkaz