Restaurace U Vodnáře

Publikovano Červen 9, 2009

Restaurace U Vodnáře se nachází na poklidném místě vranovské přehrady, obklopená nádhernou přírodou s výhledem na vranovské jezero. Okouzlující atmosféra rodinné restaurace s výtečnou kuchyní a pohodou u krbových kamen nebo využití sezónní vinárny či pizzerie Vám jistě zpříjemní výlet i dovolenou ve Vranově nad Dyjí.

V letních měsících a slunečných dnech vám nabízíme posezení na zahrádce s kapacitou 40 míst, posezení ve venkovní pizzerii 30 míst nebo ve vinárně se 22 místy. Celoročně je otevřena restaurace se 45 místy.

Zajišťujeme také konání různých společenských, ale i jiných akcí.
Narozeniny, svatební hostiny, různé rodinné sešlosti a jistě se najde i mnoho jiných důvodů proč využít naší restaurace, k dokonalosti Vašeho nezapomenutelného dne. Pro tyto oslavy nabízíme zdarma reservaci restaurace nebo vinárny mimo července a srpna.

Rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům nejen při výběru jídel a nápojů, včetně možnosti výběru kvalitních lahvových i sudových vín, ale i při volbě barvy slavnostního stolu s květinovou výzdobou a hudbou. Kromě tradiční kuchyně, jsme schopni naplánovat a připravit grilování prasátka, rauty i degustaci vín nejen pro rodinné, ale i pro firemní nebo studentské akce.


Zobrazit místo Restaurace U Vodnáře na větší mapě

Tagy: ,

1 Odpoved

  1. Adéla
    24. 1. 2012

    Dobrý den,
    jmenuji se Adéla Vaníčková a hledáme s přítelem n léto brigádu. Mě bude 2.7 17 a jemu 3.8 19. Pokud by se vám hodili na léto brigádníci tak se určitě ozvěte budeme mít zájem. Pokud by jste měli na nás bližší dotazy tak se obraďte na muj e-mail adelavanickova@seznam.cz


Zanechte vzkaz